Obserwuj w Google News

Oceniła jedzenie w PKP Intercity. "Chłodna i rozwalająca się bułka"

2 min. czytania
23.03.2023 15:42
Zareaguj Reakcja

Polska tiktokerka postanowiła zrecenzować posiłek, który zaserwowano jej w PKP Intercity. "Jeden z najgorszych burgerów, jakie miałam okazję jeść w życiu" - oceniła kobieta. Internauci komentują.

Oceniła jedzenie w PKP Intercity. "Chłodna i rozwalająca się bułka"
fot. tiktok.com/@wyzszy_instytut_smaku

Agnieszka to popularna tiktokerka. Jej konto @wyzszy_instytut_smaku śledzi ponad 127 tys. osób. Influenerka - jak wskazuje sama nazwa jej profilu - głównie testuje rozmaite dania z mniej i bardziej znanych restauracji w Polsce. Ale nie tylko.

Jakiś czas temu użytkowniczka aplikacji podróżowała liniami Lufthansa z Monachium do Nowego Jorku. Postanowiła więc wykorzystać okazję i oceniła jedzenie, które zaserwowano jej w samolocie. Na bułce i kanapce z kaczką Polka nie pozostawiła suchej nitki. "To było coś najgorszego, co mnie spotkało w mojej kulinarnej historii" - podsumowała.

Redakcja poleca

Oceniła jedzenie w PKP Intercity. "Chłodna i rozwalająca się bułka"

Nie tak dawno Agnieszka na swoim profilu na TikToku opublikowała również krótkie nagranie z podróży PKP Intercity. Oczywiście influencerka i tym razem postanowiła wykorzystać okazję i przetestowała jedzenie serwowane w pociągach. Jak wyjaśniła na początku filmu, swój posiłek zamówiła poprzez aplikację mobilną. Wybrane danie dotarło do niej po około jednej godzinie. 

Polka zdecydowała się na zimową herbatę i burgera. Za zamówienie zapłaciła niemal 50 zł. "Jak widzicie, wygląda to w miarę dobrze, ale nic bardziej mylnego. Zimna, szarpana wołowina, chłodna i rozwalająca się bułka. W sumie to cały burger się rozwalał" - oceniła tiktokerka. Dodała, że przez to był to jeden z najgorszych burgerów, jakie miała okazje jeść w życiu. 

Zobacz także:  Ważna zmiana w PKP Intercity. Można rezerwować miejsca niczym w samolocie

Internauci komentują

Nagranie tiktokerki spotkało się z żywym zainteresowaniem internautów. Do tej pory wideo zostało obejrzane niemal 50 tys. razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wielu użytkowników zszokowała kwota, którą Agnieszka musiała uiścić za swoje danie. Część osób podzieliła się też swoim doświadczeniem z jedzeniem w PKP Intercity. Tiktokerzy zaczęli wymieniać dania, które ich zdaniem warto zamawiać, ponieważ są bardzo smaczne.

"W PKP polecam schabowego", "Ja już się nauczyłem, że w Warsie tylko żurek, pierogi albo herbata", "Jadłam ostatnio w Warsie (poszłam do wagonu Wars) i obiad był dobry (kurczak w sosie śmietan. - szpinak, ziemniaki, surówka). Aż byłam zaskoczona", "To trzeba było sobie po to przyjść i zobaczyć, jaki jest ruch. Polecam każdemu pracę tam...", "Ja tam jeszcze nic dobrego nie zjadłam" - czytamy pod wideo. 

Zobacz także:  PKP Intercity ogłasza nowy rozkład. Będzie więcej połączeń i zmiany w niektórych kursach

RadioZET.pl