,

Oferują 45 tys. zł na wakacje. Praca marzeń dla fanów podróżowania

18.05.2023 11:01

Ta oferta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom podróżowania. Kiwi.com i Visa oferują niezwykłą pracę w roli "World Travel Hackera". Wybrane osoby otrzymają 10 tys. euro, czyli ponad 45 tys. złotych, na czterotygodniowe wojaże po świecie. Co ważne, kandydaci będą mogli podróżować w dwuosobowym teamie. Kto może dostać tę pracę marzeń i jakie trzeba spełnić warunki?

Praca z podróżami
fot. Shutterstock

Firma Kiwi.com wspólnie z Visa poszukują sześciu nowych członków do zespołu World Travel Hackerów, którzy są gotowi, by wybrać się tego lata w czterotygodniową podróż po świecie. "To prawdopodobnie najlepsza wakacyjna oferta pracy" – zachwala Kiwi.com w komunikacie. Osoby, które chciałyby podróżować „za darmo” i mają wolny miesiąc w sezonie letnim, mogą wyruszyć na niesamowitą przygodę.

Praca na wakacje dla „travel hackerów”. Oferują 45 tys. zł

Jak informuje Kiwi.com, wybrani kandydaci będą mogli zwiedzać świat z wybranym przez siebie kompanem. Dostaną 10 tysięcy euro, czyli nieco ponad 45 tys. złotych na to, by w ciągu czterech tygodni odbyć podróż po całym świecie. Zwycięska szóstka i ich towarzysze zmierzą się z zadaniami i wyzwaniami przygotowanymi przez Kiwi.com we współpracy z Visą.

Podróżnicy będą musieli filmować, fotografować i relacjonować swoje przygody w mediach społecznościowych. Muszą też dzielić się najlepszymi „travel hackami”, czyli sztuczkami pozwalającymi podróżować oszczędnie. Co ciekawe, wszystko, co podróżnikom uda się zaoszczędzić z otrzymanego budżetu po ukończeniu wyzwań, trafi do ich kieszeni.

loader

Zobacz także: Wymarzona praca dla miłośników Tatr. TPN poszukuje wolontariuszy

O jakie wyzwania chodzi? Do zadań zespołu World Travel Hackerów będzie należała między innymi rezerwacja taniego lotu w dowolnym miejscu, w tym wybór miejsca docelowego i płatność kartą Visa w aplikacji mobilnej Kiwi.com w mniej niż trzy minuty czy zjedzenie narodowych potraw pięciu różnych krajów w ich stolicach w ciągu trzech dni. Wyzwaniem będzie też wyszukanie miasta, w którym w ciągu jednego dnia można udać się na koncert, imprezę sportową i do parku rozrywki, korzystając z usługi Visa Concierge.

Jakie warunki muszą spełnić kandydaci, którzy chcą rekrutować do zespołu Kiwi.com? Muszą mieć ukończone 18 lat, mówić płynnie po angielsku, mieć paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy począwszy od końca sierpnia 2023 roku i umieć tworzyć angażujące treści w social mediach. Muszą też znaleźć kompana podróży, na którego pomoc i wsparcie będą mogli liczyć.

W ramach rekrutacji kandydaci mają za zadanie nakręcić zabawny film o swoim rodzinnym mieście. Nagranie ma udowodnić, że doskonale wiedzą, jak znaleźć sprytne sposoby na tańsze podróżowanie, są biegli w planowaniu tras z wykorzystaniem Kiwi.com, mają naturalną umiejętność tworzenia zabawnych treści o podróżowaniu. Zmontowany film należy przesłać do 11 czerwca 2023 roku za pośrednictwem strony internetowej kiwi.com/worldtravelhackers.

Źródło: Kiwi.com, Rzeczpospolita

Najpiękniejsze miejca na świecie
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Logo radiozet Dzieje się