Obserwuj w Google News

Oświadczył się stewardesie Ryanaira. Zrobił to na oczach wszystkich

2 min. czytania
01.06.2023 15:14
Zareaguj Reakcja

Media społecznościowe obiegło wyjątkowe nagranie. Pewien mężczyzna na lotnisku w Dublinie oświadczył się swojej ukochanej. Stewardesa nie kryła szoku. "Jakie to urocze" - komentują internauci.

Oświadczył się stewardesie Ryanaira. Zrobił to na oczach wszystkich
fot. twitter.com/DublinAirport

Każdy, kto planuje oświadczyć się drugiej połówce, musi odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie chce to zrobić. Nie istnieje jedno, idealne miejsce. Wszystko zależy od naszych preferencji. Niektórzy wybierają ulubioną restaurację, inni plener, a część osób dom przyszłej narzeczonej. Bohater tej historii z kolei postanowił poprosić ukochaną o rękę na... lotnisku.

Redakcja poleca

Oświadczył się stewardesie Ryanaira. Zrobił to na oczach wszystkich

Media społecznościowe obiegło nagranie z lotniska w Dublinie w Irlandii. Do wideo dotarł portal mirror.co.uk. Na filmie widać stewardesę linii Ryanair, która idzie z walizką przez terminal. W pewnym momencie przed kobietą staje jej ukochany, a ktoś zaczyna grać na pianinie. Mężczyzna wręcza kobiecie wielki bukiet kwiatów, a następnie klęka na jedno kolano.

Stewardesa jest wyraźnie zaskoczona. Zaczyna płakać ze wzruszenia. Po chwili podchodzi do ukochanego i wykrzykuje mu słowo "yes" (z ang. tak). Pasażerowie zebrani na lotnisku biją parze brawa. Świeżo upieczeni narzeczeni są przeszczęśliwi. Nie mogą się od siebie oderwać. 

Nagranie z tego wyjątkowego zdarzenia zostało opublikowane na profilu irlandzkiego portu na Twitterze. "Zeszłej nocy na lotnisku w Dublinie miłość naprawdę unosiła się w powietrzu. Stewardesę linii Ryanair w strefie przylotów T1 zaskoczył jej chłopak... (ku podekscytowaniu innych czekających)" - napisano w opisie wideo.

Zobacz także:  Pilot zaskoczył pasażerów samolotu. Za swój gest otrzymał oklaski na pokładzie

Internauci komentują: "Jakie to urocze"

Nagranie zamieszczone na stronie lotniska w Dublinie błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są jednak podzieleni. Niektórzy napisali, że choć to piękny widok, to według nich oświadczyny nie powinny odbywać się w miejscach publicznych.

Gratulacje!
 
Jakie to urocze. Życzę im wielu szczęśliwych lat.
 
Wspaniały widok, ale uważam, że oświadczyny powinny być prywatne. Kto odważy się powiedzieć "nie" w takich okolicznościach? - czytamy w komentarzach.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

Jaworzno
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/mirror.co.uk