,

Pasażerka zaczęła owijać folią fotele w samolocie. To nagranie ma ponad 5 mln wyświetleń

23.05.2023 11:37

Pewna pasażerka w trakcie lotu zaczęła owijać folią spożywczą fotele w samolocie. W ten sposób chciała odgrodzić się od pozostałych podróżnych... Nagranie z samolotu stało się hitem internetu.

Pasażerka zaczęła owijać folią fotele w samolocie. To nagranie ma ponad 5 mln wyświetleń
fot. tiktok.com/@goneviral23

Ostatnio sieć obiegło zaskakujące nagranie z samolotu. Na filmie widać, jak jedna z pasażerek owija fotele folią spożywczą. Kobieta - jak twierdzi - miała ku temu bardzo ważny powód... Do wideo dotarł portal kobieta.onet.pl.

Pasażerka zaczęła owijać folią fotele w samolocie

Nie podano informacji, skąd ani dokąd leciał samolot oraz które linie obsługiwały rejs. Wiadomo jednak, że pasażerka wykupiła trzy miejsca w klasie ekonomicznej. Kobieta bardzo chciała, aby podróż przebiegła jej komfortowo i bez żadnych zakłóceń. Z tego też powodu w trakcie rejsu zaczęła... owijać fotele plastikową folią spożywczą.

Na filmie widać kobietę ubraną w elegancką marynarkę w kolorze zielonym. Pasażerka przez kilka minut walczy z folią. W końcu udaje jej się ogrodzić od pozostałych podróżnych. Kiedy usatysfakcjonowana kończy robić "bazę", podchodzi do niej steward. Kobieta jest wyraźnie zaskoczona. 

Pracownik załogi pokładowej każe pasażerce usunąć konstrukcję. Ta jednak wcale nie stosuje się do jego poleceń. W końcu mężczyzna sam zaczyna demontować "schron". Pasażerka protestuje. Na nagraniu słychać jej wzywanie o pomoc. Ostatecznie stewardowi udaje się usunąć folię z foteli. 

Zobacz także: Twierdził, że w samolocie znajduje się bomba. Polak nie został wpuszczony na pokład

Nagranie z TikToka ma 5,3 mln wyświetleń

Nagranie z pasażerką w roli głównej błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. W ciągu kilku dni wideo zostało obejrzane 5,3 mln razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zachowanie kobiety zszokowało internautów. Niektórzy zauważyli, że zakup biletu w klasie biznes zapewne kosztowałby ją tyle samo, co nabycie trzech foteli w klasie ekonomicznej.

Myślę, że jest chora.
 
A co, jeśli będzie musiała iść do toalety?
 
Kiedy myślisz, że widziałeś już wszystko - brzmią komentarze.

Część użytkowników TikToka stwierdziła natomiast, że nagranie jest fejkiem. Internauci uznali, że to niemożliwe, że załoga pokładowa zobaczyła konstrukcję pasażerki dopiero wtedy, gdy ta skończyła ją przygotowywać. "To musi być żart" - piszą pod wideo.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!

loader
Jak się spakować na podróż
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/kobieta.onet.pl

Logo radiozet Dzieje się