,

Podróżował pociągiem. Gdy otworzył drzwi toalety, nie mógł uwierzyć

07.02.2023 11:16

Pewien pasażer podróżował pociągiem po Finlandii. W pewnym momencie postanowił udać się do toalety. Gdy otworzył drzwi, nie mógł uwierzyć. Do sieci trafiło nagranie, które ma już niemal milion wyświetleń.

Podróżował pociągiem. Gdy otworzył drzwi toalety, nie mógł uwierzyć
fot. Shutterstock/tiktok.com/@neomoderneis

TikTok to popularna aplikacja internetowa, która zrzesza miliony osób z całego świata. Użytkownicy serwisu na swoich profilach publikują przeróżne nagrania. Można tam znaleźć zarówno śmieszne filmiki z jakichś wydarzeń, jak i przydatne porady z różnych dziedzin życia. Część internautów zamieszcza też nagrania, w których dzieli się swoimi doświadczeniami.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że użytkowniczka @euforiia_ opublikowała wideo ze swojej wyprawy nad Morskie Oko. Nad słynne jezioro w Tatrach wybrała się z przyjaciółką. Uwagę internautów zwróciły buty turystek - obie kobiety postanowiły wędrować po górach w modnych śniegowcach Moon Boot. Dziewczyny musiały uważać na każdym kroku, żeby się nie poślizgnąć, co bardzo dobrze zarejestrowała kamera. 

Zobacz także: Tak ubrały się w góry. Nagranie z Tatr ma prawie pół miliona wyświetleń

Ostatnio z kolei inny użytkownik aplikacji - @neomoderneis - opublikował nagranie, w którym pokazał swoją, dość nietypową podróż pociągiem po Finlandii. Do tego wideo dotarł portal podroze.gazeta.pl.

Podróżował pociągiem. Gdy otworzył drzwi toalety, nie mógł uwierzyć

Pasażer podróżował pociągiem na trasie Rovaniemi - Helsinki. W pewnym momencie chciał skorzystać z łazienki. Udał się więc do WC i... zdębiał. Niewiele myśląc, wyciągnął kamerę, aby zarejestrować to, co zobaczył. Na nagraniu widać, że toaleta jest pokryta grubą warstwą śniegu i lodu. Biały puch znajdował się nie tylko na sedesie, ale i w środku muszli klozetowej. 

Pasażer zamieścił nagranie z pociągu na swoim profilu na TikToku. Wideo opatrzył piosenką "Let It go" pochodzącą z popularnego filmu "Frozen" ("Kraina Lodu").

Nagranie tiktokera błyskawicznie obiegło sieć i stał się viralem. Do tej pory wideo zostało obejrzane ponad 965 tys. razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy aplikacji podeszli do sprawy bardzo humorystycznie. Niektórzy podzielili się też swoimi doświadczeniami. Jeden tiktoker napisał na przykład, że był świadkiem identycznej sytuacji w pociągu do Przemyśla. 

Zobacz także: To miejsce w Polsce zamieniło się w krainę lodu. "Zimowa magia"

Nie jest żółty. Można bezpiecznie jeść.
 
Taki mamy klimat.
 
Olaf tam był - brzmią komentarze pod filmem.
loader

RadioZET.pl/podroze.gazeta.pl/tiktok