,

Sześciu pracowników lotniska próbuje złożyć wózek dziecięcy. Nagranie jest hitem sieci

09.03.2023 14:29

Na TikToku pojawiło się nagranie z lotniska, które błyskawicznie obiegło sieć. Na krótkim filmiku można zobaczyć, jak sześciu pracowników portu "walczy" z wózkiem dziecięcym, próbując go złożyć przed zapakowaniem do samolotu. "Mayday, mayday! Potrzebujemy matki" – komentują żartobliwie internauci.

Pakowanie bagażu do samolotu
fot. Shutterstock/ Zdj. ilustracyjne

Do luku bagażowego samolotu trafiają różne rzeczy. Pasażerowie nadają nie tylko duże bagaże rejestrowane, ale też narty, sprzęty sportowe, większe instrumenty czy wózki dziecięce. Jak się okazuje, te ostatnie mogą przysporzyć sporo problemów obsłudze lotniska. Doskonale pokazuje to nagranie, które trafiło do sieci. 

Zobacz także: Lecieli samolotem 16 godzin. Wylądowali na tym samym lotnisku, z którego wystartowali

Obsługa lotniska próbowała złożyć wózek dziecięcy. Lot opóźniony o 2 godziny

Nagraniem podzielił się jeden z użytkowników TikToka (@gabriel_cava), który zarejestrował dość zabawny widok przez okno samolotu. Na trwającym niecałe dwie minuty wideo można zobaczyć płytę lotniska, a tam grupę pracowników próbujących złożyć duży wózek dziecięcy dla bliźniaków.

Nad trudnym zadaniem głowiło się sześciu mężczyzn, a jeden obserwował całą sytuację z oddali. Pracownicy oglądali wózek z każdej strony, starając się znaleźć sposób na jego złożenie. 

Widok jest naprawdę zabawny, a komizmu całej sytuacji dodaje znany kawałek z serii amerykańskich filmów sensacyjnych "Mission: Impossible".

Film kończy się na 1 minucie 38 sekundach. Można odnieść wrażenie, że grupa mężczyzn się poddała, ale nie wiadomo, jak tak naprawdę zakończyła się cała sytuacja. 

Nagranie, które niedawno zostało opublikowane na TikToku, błyskawicznie obiegło sieć. Filmik doczekał się już 13 mln wyświetleń i tysiące polubień. Internauci nie szczędzili sobie żartobliwych komentarzy. Większość zwracała uwagę na to, że mężczyźni z pewnością nie mają doświadczenia z wózkami dziecięcymi.

– Mayday, mayday! Potrzebujemy matki. 
 
– Lot opóźniony o 2 godziny... przez wózek.
 
– Rodzice powinni zostawiać instrukcje w środku.
 
– A jeden z nich tylko trzyma stożek.

– pojawiają się komentarze. Jeden z internatów dodał, że mężczyźni "pewnie stoją i nadal składają wózek".

Źródło: TikTok

Jak się spakować na podróż
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock