Obserwuj w Google News

Dzień Dziecka w LOT. Przewoźnik oferuje wielkie zniżki na loty

2 min. czytania
01.06.2023 10:27
Zareaguj Reakcja

Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców - LOT wystartował z promocją z okazji Dnia Dziecka. Przewoźnik przecenił wybrane loty nawet o 20 procent. Akcja jest ograniczona czasowo.

Dzień Dziecka w LOT. Przewoźnik oferuje 20 proc. zniżki na wybrane loty
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Kilka dni temu informowaliśmy, że  LOT rusza z 3 nowymi trasami z najmniejszego lotniska w Polsce. Pod koniec kwietnia narodowy przewoźnik wystartował z połączeniem z Babimostu do Gdańska. 7 czerwca natomiast zainauguruje rejsy do Krakowa, a 11 czerwca do Zadaru w Chorwacji. Za uruchomienie tych tras LOT otrzymał od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego ponad 6,3 mln zł brutto w ramach przetargu na promocję regionu.

To jednak nie koniec niespodzianek. Wczoraj (31 maja) LOT wystartował z promocją z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Akcja trwa do końca dnia (do 1 czerwca). 

Redakcja poleca

Dzień Dziecka w LOT. Przewoźnik oferuje 20 proc. zniżki na wybrane loty

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy w okresie trwania akcji wejść na stronę internetową polskiego przewoźnika lub w jego aplikacje mobilną i wybrać interesujący nas rejs. Przy zakupie biletu należy wpisać kod promocyjny "PROMO20", który obniży cenę wejściówki maksymalnie o 20 proc. wartości taryfy. Jeśli chodzi o połączenia krajowe, kierunek lotu może być dowolny. W przypadku połączeń zagranicznych promocją objęte są wyłącznie loty po Europie oraz na Bliski Wschód. 

Promocja zorganizowana jest z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, dlatego wśród grupy osób, dla których kupowany jest bilet, musi znajdować się dziecko w wieku do 11 lat. Grupa zaś, dla której nabywane są bilety, może liczyć maksymalnie pięć osób. Co ważne, podróż musi odbyć się w terminie między 10 lipca a 10 grudnia br.

Zniżka nie łączy się z innymi promocjami. Liczba biletów, które biorą udział w akcji, jest ograniczona. Warto zatem pospieszyć się z zakupem. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie lot.com.

Zobacz także:  W tym kraju może paść rekord. Nawet 68 mln turystów spędzi tutaj urlop

Dzień Dziecka w PKP Intercity: 1 czerwca dzieci i młodzież podróżują za darmo

Z ciekawą akcją z okazji Dnia Dziecko wystartowało również PKP Intercity. 1 czerwca dzieci i młodzież do lat 16 mogą podróżować za darmo. Bezpłatny bilet można odebrać w kasie lub u konduktora. Wyjątkiem są tu pociągi Pendolino, gdyż na połączenia realizowane przez nie bilet będzie można odebrać jedynie w kasie.

Zobacz także:  Darmowe podróże z PKP Intercity. Wraca popularna akcja dla rodzin

Jak się spakować na podróż
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/PAP/lot.com