Promocja w Ryanair. Bilety lotnicze na zimę o 15% taniej

07.12.2022 15:08

Irlandzki przewoźnik uruchomił promocję, dzięki której na początku 2023 roku będziecie mogli polecieć w wiele ciekawych miejsc znacznie taniej. Na stronie internetowej marki działa rabat, który znacznie obniża ceny biletów lotniczych. Zobaczcie, jakie trasy obejmuje oferta Ryanair.

Ryanair
fot. PAU BARRENA/AFP/East News

Ryanair to jedna z popularniejszych linii lotniczych w Europie. Ostatnio firma ogłosiła, że już niebawem wznowi trzy zawieszone trasy z Polski - będziemy mogli skorzystać z nich np. latem 2023 roku. Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości.

W środę 7 grudnia marka uruchomiła wyprzedaż, dzięki której bilety lotnicze na zimę 2022/2023 możemy nabyć aż o 15 proc. taniej. Dzięki takiej zniżce w niektóre miejsca polecimy już od 39 zł. Zobaczcie, jakie trasy objęte zostały promocją.

Promocja w Ryanair. Bilety lotnicze na zimę o 15% taniej

W środę 7 grudnia na stronie Ryanair wystartowała wyjątkowa promocja. Klienci marki tylko przez 24 godziny mogą nabyć bilety lotnicze znacznie taniej. Tylko teraz cena wejściówek na pokłady samolotów przewoźnika została obniżona aż o 15%. W tej ofercie tkwi jednak haczyk.

Jeżeli chcecie skorzystać z wyprzedaży linii lotniczej, pamiętajcie, że dotyczy ona wyłącznie rejsów odbywających się między 9 a 31 stycznia 2023 roku. To zatem świetna okazja do tego, aby podróżniczo rozpocząć nowy rok.

Obniżka obejmuje loty realizowane z wielu polskich lotnisk - m.in. z Warszawy, Gdańska, Olsztyna, Rzeszowa czy Wrocławia. Dzięki promocji taniej polecimy m.in. do Wiednia, Brukseli, Neapolu, Wenecji, Kolonii czy na Maltę. Skusicie się na krótki urlop jeszcze zimą?

loader