Obserwuj w Google News

Ryanair ogłosił wyprzedaż biletów lotniczych. Loty już od 107 złotych

2 min. czytania
23.01.2023 14:09
Zareaguj Reakcja

Ryanair przygotował kolejną promocję dla swoich klientów. Do 11 lutego trwa wielka wyprzedaż biletów lotniczych – ich ceny zaczynają się od 107 złotych. W ramach promocji można znaleźć loty do popularnych turystycznie kierunków w Europie. 

Ryanair - samolot
fot. Shutterstock

Irlandzka linie nie przestaje zaskakiwać, regularnie ogłaszając nowe trasy i lotnicze promocje. Niedawno informowaliśmy, że Ryanair wystartuje z nowym połączeniem z Łodzi do Brukseli. Rejsy mają być realizowane od kwietnia dwa razy w tygodniu.

Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Tania linia z myślą o swoich klientach ogłosiła wielką wyprzedaż, w ramach której bilety na samolot będzie można nabyć znacznie taniej.

Redakcja poleca

Promocja w Ryanair. Bilety lotnicze od 107 złotych

Ryanair zorganizował wyprzedaż, która potrwa do 11 lutego. Jak czytamy na stronie przewoźnika, ceny biletów zaczynają się od 107 złotych. Zasady oferty są bardzo proste. Aby z niej skorzystać, wystarczy wejść na stronę internetową niskokosztowego przewoźnika lub w jego aplikację mobilną i znaleźć interesujące nas połączenie.

Warto podkreślić, że okres podróży jest ograniczony - taniej można kupić bilety na wybrane loty odbywające się w okresie między 1 marca a 31 maja 2023 roku.

W ramach promocji znajdziemy wiele bardzo atrakcyjnych kierunków z lotnisk w Polsce, w tym m.in. do Barcelony, Zadaru, Paryża, Pragi, Wenecji, Oslo, Budapesztu, Helsinek czy Mediolanu.

Przypomnijmy, że każdy pasażer Ryanaira w cenie biletu może zabrać ze sobą na pokład samolotu jeden nieduży bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40x20x25 cm. Torba musi zmieścić się pod poprzedzającym go siedzeniem. Jeśli zależy nam na większej walizce z kółkami, musimy wykupić opcję z pierwszeństwem wejścia na pokład. Bagaż nie będzie mógł wtedy przekroczyć 55x40x20 cm.

Jednocześnie warto pamiętać, że odprawy online należy dokonać co najmniej 2 godziny przed odlotem. Ci, którzy nie zrobią tego na czas, zostaną obciążeni opłatą za odprawę na lotnisku (w wysokości ok. 69 euro).

Źródło: Ryanair

Redakcja poleca