Obserwuj w Google News

Tiktokerka zdradza, jak ominąć kolejki na lotnisku. Nagranie ma prawie 500 tys. wyświetleń

2 min. czytania
29.12.2022 10:12
Zareaguj Reakcja

Kolejki na lotnisku to prawdziwa zmora wielu osób. Okazuje się jednak, że można je bardzo prosto ominąć. Tiktokerka @wewlasnymstylu zdradza swój sposób - jej nagranie zostało obejrzane niemal 500 tys. razy.

Tiktokerka zdradza, jak ominąć kolejki na lotnisku
fot. Shutterstock/tiktok.com/@wewlasnymstylu

Angelika Olszewska to popularna tiktokerka. Jej konto w aplikacji, które prowadzi pod nazwą "wewlasnymstylu", obserwuje niemal 90 tys. osób. Influencerka jest testerką hoteli, a na jej profilu można znaleźć relacje z podróży po całym świecie. Co jakiś czas dzieli się też z obserwatorami trikami przydatnymi podczas wyjazdów. Jedno z jej ostatnich nagrań zrobiło prawdziwą furorę na TikToku. 

Zobacz także:  Tiktokerka pokazuje, jak umyć się na lotnisku. To nagranie podbija sieć

Tiktokerka zdradza, jak ominąć kolejki na lotnisku

Do nagrania tej influencerki dotarła Wirtualna Polska Turystyka. Angelika zdradziła w nim swój sposób na ominięcie kolejek na lotnisku. Jak wiele osób zapewne wie, informacja o okienku odprawy pojawia się na tablicy odlotów dopiero dwie godziny przed planowanym rozpoczęciem podróży.

Redakcja poleca

Niektórzy pasażerowie przyjeżdżają jednak do portu lotniczego znacznie wcześniej. Wówczas najczęściej siedzą przed tablicą odlotów i czekają aż pojawią się szczegóły dotyczące ich rejsu. Okazuje się jednak, że informacje o okienku check-in można sprawdzić o wiele wcześniej. Wystarczy, że wejdziemy na stronę internetową danego lotniska. 

Nie wpatruj się w tablicę, tylko sprawdź to na telefonie. Wpisz np. "Lotnisko Chopina odloty" i właśnie tu numer okienka check-in i gate znajdują się znacznie wcześniej. Dzięki temu będziesz pierwszy w kolejce - wyjaśnia tiktokerka na nagraniu.

Inne triki lotniskowe

Na TikToku można znaleźć mnóstwo nietuzinkowych trików, które przydadzą się podczas podróżowania samolotem. Jakiś czas temu pewna stewardessa zdradziła, jak zdobyć darmową wodę na lotnisku. Influencerka poleca korzystać z tzw. poidełek. 

- Wystarczy zabrać ze sobą pustą butelkę i napełnić ją bezpłatną wodą pitną w kraniku - radzi.

Poidełka najczęściej zlokalizowane są w strefie za kontrolą bezpieczeństwa. W Polsce można je znaleźć na lotniskach w Gdańsku, Warszawie oraz Poznaniu.

 Zobacz także:  To miasto ma być turystycznym hitem 2023 roku. Można tam dolecieć z Polski w kilka godzin 

RadioZET.pl/turystyka.wp.pl