Obserwuj w Google News

Wielka promocja w LOT. Bilety w obie strony już od 199 zł

2 min. czytania
16.11.2022 12:26
Zareaguj Reakcja

Polski przewoźnik LOT przygotował dla swoich klientów wyjątkową promocję. Tylko w środę 16 listopada możecie nabyć bilety w świetnej cenie. Sprawdźcie, jakie trasy obejmuje przecena.

Samolot LOT
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Linie lotnicze regularnie kuszą podróżników wyjątkowymi ofertami, dzięki którym latanie po całym świecie staje się dużo tańsze i tym samym prostsze. Obniżki cen często serwuje klientom Ryanair, ale też ciekawe opcje można upolować na stronie Wizz Air. Równie interesujące opcje znajdziemy na stronie internetowej PLL LOT.

Polska firma organizuje bowiem tzw. Szalone Środy, podczas których kupicie bilety lotnicze już od 199 zł w dwie strony. Poznajcie szczegóły tej promocji.

Redakcja poleca

Promocja w LOT. Bilety w obie strony już od 199 zł

Na stronie internetowej LOT ruszyła kolejna "Szalona Środa". Właśnie tego dnia macie okazję kupić bilety znacznie taniej niż zwykle. Dotyczą one rejsów realizowanych jeszcze w tym roku, ale też już na początku kolejnego. Te najtańsze - obejmujące krajowe podróże - kosztują już od 199 zł w dwie strony. W tej cenie możecie polecieć np. z Warszawy do Poznania czy do Wrocławia.

Nie oznacza to jednak, że promocja dotyczy wyłącznie rejsów krajowych pomiędzy dużymi polskimi miastami. 16 listopada bowiem taniej można nabyć też wejściówki na loty do Ameryki Północnej czy Europy.

Zobacz także: LOT nie zabrał na pokład 44 pasażerów. Przewoźnik podstawił za mały samolot

Już za 399 zł możecie kupić bilety do ciekawych miejsc w Europie. Ta opcja obejmuje m.in. Budapeszt, Wiedeń, Pragę czy Tallinn. Z kolei od 1999 zł możecie nabyć wejściówki do Toronto. Wybierzecie się niebawem w jakąś podróż?