Wizz Air uruchomi 2 nowe trasy z Polski. Skorzystamy z nich w wakacje

08.12.2022 09:32

Węgierska linia lotnicza postanowiła poszerzyć siatkę połączeń z Polski. W związku z tym latem uruchomi dwie nowe trasy z naszego kraju. Gdzie polecimy? W miejsce idealne na wakacje.

Wizz Air
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

Ostatnio informowaliśmy o tym, że do Polski już niebawem wejdą dwie nowe linie lotnicze, dzięki którym tanio polecimy do pięknych miejsc w Europie. Już niedługo swoje loty stąd uruchomi islandzka marka PLAY, która będzie realizować rejsy z Warszawy do Keflaviku. Jednak na tym nie koniec nowości.

Okazuje się, że niespodziankę dla klientów przygotował także Wizz Air. Węgierski przewoźnik zaktualizował swoją siatkę połączeń i dołączył do niej dwie nowe trasy z Polski. Będziemy mogli z nich skorzystać latem 2023 roku.

Wizz Air uruchomi 2 nowe trasy z Polski. Ruszą już w wakacje

Wizz Air poszerza swój rozkład lotów o... Albanię. Marka ogłosiła w ostatnich dniach, że zamierza uruchomić aż 6 nowych tras z i do tego kraju, z czego 2 połączenia będą realizowane z Polski. Ruszą one już w lipcu.

Na aktualizacji siatki połączeń węgierskiej linii lotniczej najbardziej skorzystają pasażerowie latający z Poznania i Gdańska. To właśnie tutejsze dwa lotniska zyskają nową trasę. Już 4 lipca samoloty do Tirany wystartują ze stolicy Wielkopolski, a 6 lipca z Pomorza.

Na razie w planach jest kontynuowanie lotów do Albanii aż do końca października. Mają one być realizowane 2 razy w tygodniu, ale nie wiadomo jeszcze, w jakiej cenie będzie można nabyć bilety.

Jeżeli podróżujecie samolotami z innych polskich miast, pamiętajcie, że macie możliwość dostać się do Albanii także z Warszawy, Katowic oraz Wrocławia. Skusicie się na taką wycieczkę?

Źródło: Fly4free

loader