Obserwuj w Google News

Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie z Tatr. Internauci są zachwyceni

2 min. czytania
30.08.2022 10:53
Zareaguj Reakcja

Kilka dni temu w mediach społecznościowych opublikowane zostało wyjątkowe zdjęcie z Tatr. "Cudowny widok", "Jak w bajce" - zachwycają się internauci.

Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie z Tatr. Internauci są zachwyceni
fot. SHUTTERSTOCK

Tatry to jeden z najpopularniejszych kierunków urlopowych wśród turystów z Polski. Co roku Zakopane i okoliczne miejscowości odwiedzają tysiące miłośników gór. Nie ma się zresztą co dziwić. W końcu tutejsze widoki zapierają dech w piersiach. Góry te stały się również obiektem zainteresowań wielu fotografów, którzy przemierzają szlaki w poszukiwaniu jak najlepszego ujęcia. Ostatnio udało się je znaleźć Kamilowi, który działa w sieci pod pseudonimem "Kamil łapie chwile".

Zobacz także:  Polacy szturmują hotele. "Nikt nie wie, jak będzie wyglądał kolejny rok"

Do sieci trafiło niezwykłe zdjęcie z Tatr. Internauci są zachwyceni

Kilka dni temu na stronie "Tatromaniak" na Facebooku opublikowane zostało magiczne zdjęcie z Tatr. Ujęto na nim kilka szczytów górskich, w tym Mnicha. Jego słynna północno-wschodnia ściana opada prawie pionowo 260 m - prowadzą tu jedne z najtrudniejszych dróg wspinaczkowych w Tatrach.

Na zdjęciu widać też turystkę w żółtej kurtce, która siedzi tuż za Mnichem. Kobieta patrzy w dal na wschodzące akurat Słońce. Fotografia doskonale obrazuje potęgę natury i jej przewagę nad człowiekiem. 

Post zamieszczony na stronie "Tatromaniak" na Facebooku spotkał się z żywą reakcją internautów. Zdobył kilka tysięcy polubień i dziesiątki komentarzy. Miłośnicy gór są zachwyceni tym widokiem. Jedna użytkowniczka przyznała nawet, że to najlepsze zdjęcie Mnicha, jakie do tej pory widziała.

Jak w bajce.
 
Cudowny widok.
 
Przepiękne zdjęcie - brzmią komentarze.

A wam jak podoba się fotografia?

Redakcja poleca

Tatry. Aktualne warunki na szlakach

Jak wynika z najnowszego komunikatu turystycznego na dzień 30 sierpnia zamieszczonego na stronie internetowej Tatrzańskiego Parku Narodowego, górskie szlaki są mokre i w wielu miejscach jest ślisko. Ponadto na leśnych odcinkach mogą występować kałuże oraz błoto.

Pracownicy TPN przypominają też, że na szlaku w Dolinie Kościeliskiej, w okolicy zejścia z Jaskimi Mroźnej, występują nieznaczne utrudniania związane z remontem szlaku zejściowego z jaskini. Niewielkie utrudnienia turyści mogą też napotkać na Ścieżce nad Reglami na odcinku Przysłop Miętusi - Wielka Polana Małołącka oraz na drodze pod Reglami w okolicy Doliny za Bramką. 

Zobacz także:  Niezwykłe zdjęcie burzy w Beskidzie Żywieckim obiegło sieć. Internauci: "Piękne i przerażające"

RadioZET.pl/tpn.pl