Obserwuj w Google News

Do sieci trafiło wyjątkowe zdjęcie z Tatr. Internauci są zachwyceni

2 min. czytania
10.08.2022 10:43
Zareaguj Reakcja

Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z Tatr, które natychmiast skradło serca miłośników gór. "Niesamowity widok" - zachwycają się internauci.

Do sieci trafiło wyjątkowe zdjęcie z Tatr. Internauci są zachwyceni
fot. SHUTTERSTOCK

Tatry co roku przeżywają prawdziwe oblężenie; w sezonie wakacyjnym wielu turystów spędza tam swój letni urlop. Nie ma się zresztą co dziwić. W końcu górskie krajobrazy z majestatycznymi szczytami potrafią zaprzeć dech w piersiach. Tatry stały się też obiektem zainteresowań fotografów. Co jakiś czas do sieci trafiają wyjątkowe zdjęcia z tego magicznego zakątka Polski. Kilka dni temu opublikowano kolejne niezwykłe ujęcie.

Zobacz także:  Długi weekend sierpniowy. Gdzie Polacy najchętniej planują urlop i ile zapłacą za wyjazd?

Do sieci trafiło wyjątkowe zdjęcie z Tatr. Internauci są zachwyceni

Zdjęcie zostało opublikowane na profilu "Tatromaniak" na Facebooku. Jego autorem jest Michał Tomczak. Fotografia przedstawia Tatry i znajdujące się u ich podnóża niewielkie miasteczko. Kadr ten doskonale obrazuje potęgę przyrody i przewagę natury nad człowiekiem. 

Wzrok niewątpliwie przykuwa też tęcza, która wygląda, jakby "wyrastała" z jednego ze szczytów. Bardziej spostrzegawczy mogą również dojrzeć w oddali morze chmur.

Trzeba przyznać, że widok jest naprawdę niezwykły. Podobnie uważają inni miłośnicy gór, którzy skomentowali zamieszczone w mediach społecznościowych zdjęcie.

Ale strzał! Świetna robota, kapitalne zdjęcie.
 
Niesamowity widok.
 
Aż nie wierze, że to prawda - czytamy wpisy pod postem.

A wam jak podoba się to zdjęcie z Tatr?

Redakcja poleca

Tatry. Warunki na szlakach

Jak informują pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, cały czas na szlakach panuje bardzo duży ruch. Dlatego w miejscach wyposażonych w sztuczne ułatwienia mogą tworzyć się kolejki. Problem ten pojawia się przede wszystkim przy kopule szczytowej Giewontu, na Rysach, Świnicy i Orlej Perci. TPN apeluje więc, aby wziąć to pod uwagę podczas planowania wycieczki w góry.

Zobacz także: Przejazd wozem konnym do Morskiego Oka będzie droższy. Fiakrzy podnieśli ceny

Kraków - Wawel
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/tpn.pl