Obserwuj w Google News

Quiz. Rozpoznasz polskie miasto po jednym zdjęciu? Nie będzie łatwo

1 min. czytania
08.11.2023 11:10
Zareaguj Reakcja

Wydaje ci się, że znasz Polskę? Dużo podróżujesz i nasz kraj nie ma przed tobą tajemnic? Sprawdź, czy jesteś w stanie rozpoznać polskie miasto po jednym zdjęciu. Zwróć uwagę na szczegóły.

W Polsce jest wiele pięknych miejsc, które warto odwiedzić. Snując urlopowe plany, zapominamy o zakątkach, które oferuje nasz kraj, tymczasem naprawdę jest w czym wybierać: zwiedzanie polskich miast to doskonała propozycja na weekend i nie tylko. Nie musimy wyjeżdżać daleko, by odkryć coś inspirującego. Tak naprawdę w każdym regionie naszego kraju znajdą się ciekawe atrakcje. Największym miastem w Polsce jest oczywiście Warszawa, tuż za nią Kraków i Szczecin. Nie zapominajmy jednak o uroku mniejszych miast. Piękna przyroda, lokalne wydarzenia czy unikalne restauracje to tylko kilka punktów z długiej listy ciekawostek, które warto sprawdzić.

Quiz wiedzy o polskich miastach

Jeśli twierdzisz, że już wszędzie byłeś i nic cię nie zaskoczy, rozwiąż quiz wiedzy o największych polskich miastach. Pozwala on zweryfikować wiedzę o Polsce. Czasami wydaje nam się, że "wszystko już widzieliśmy", tymczasem niektóre punkty na mapie potrafią zaskoczyć. Przekonaj się sam!

Źródło: Radio ZET

Redakcja poleca

logo Tu się dzieje