,

Airbnb poszukuje osoby, która na rok przeprowadzi się do Włoch. Oferuje darmowy pobyt w pięknej willi

19.01.2022 15:16

Popularna platforma, która specjalizuje się w oferowaniu atrakcyjnych noclegów na całym świecie, poszukuje kandydata do przeprowadzki do Włoch. Chętna osoba zostanie gospodarzem wyremontowanej, klimatycznej 3-piętrowej willi, gdzie będzie mieszkała za darmo przez rok. Poznajcie szczegóły tej kuszącej oferty.

Sambuca na Sycylii
fot. Shutterstock

Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że jeden z pięknych włoskich regionów sprzedaje domy za 1 euro. Posiadanie własnej nieruchomości w malowniczej scenerii skusiło wiele osób do ubiegania się o taką posiadłość.

Z kolei w ostatnich dniach Airbnb wyszło z inną ciekawą propozycją dotyczącą Włoch i przeprowadzki do tego kraju. Otóż platforma poszukuje chętnych do zamieszkania w jednej z tutejszych odrestaurowanych willi. Kandydat miałby się tu przenieść na rok i przez większą część tego czasu pełnić obowiązki gospodarza tej posiadłości. Za pobyt nie zapłaciłby ani grosza, ale miałby do spełnienia kilka warunków. Poznajcie szczegóły tej oferty.

Airbnb poszukuje osoby, która na rok przeprowadzi się do Włoch. Oferuje darmowy pobyt w pięknej willi

Airbnb poszukuje kandydata, który pomieszka przez rok w jednej z willi w miejscowości Sambuca di Sicilia na Sycylii. Co ciekawe, to właśnie to miasto prowadziło jakiś czas temu program, w ramach którego chętni mogli nabyć zniszczone nieruchomości za 1 euro pod warunkiem, że je odremontują. Teraz w jednej z takich posiadłości można mieszkać przez rok za darmo. Trzeba jednak spełnić kilka warunków.

Popularna platforma poszukuje osoby, która zamieszka w willi 30 czerwca 2022 roku i zostanie tu przez kolejnych 12 miesięcy. Oczywiście nie musi mieszkać tu sama, tylko jest mile widziana z kimś bliskim (mogą to być 2 osoby dorosłe i 2 dzieci).

Warunkiem zamieszkania w tym miejscu jest pełnienie funkcji jego gospodarza i przyjmowanie gości, którzy zarezerwują nocleg w posiadłości za pomocą Airbnb. Do tego trzeba pamiętać, że kandydat musi mieć ukończone 18 lat i dobrze znać język angielski.

Piękno tej kampanii polega na tym, że daje ona szansę nie tylko opuszczonemu zabytkowemu domowi w sercu naszego miasta, ale także osobie, która się do niego wprowadza. Postrzegamy to jako designerską metamorfozę domu i gospodarza. Szukamy kogoś, kto chce mieszkać z lokalną ludnością i uczestniczyć we wszystkich ważnych momentach społeczności - od zbiorów winogron po zbieranie oliwek - i nie możemy się doczekać, aby powitać każdego, kto zostanie wybrany - czytamy w wypowiedzi burmistrza Sambuca di Sicilia, Leonardo Ciaccio, przytoczonej przez portal fly4free.pl.

Co sądzicie o takiej ofercie? Skusilibyście się na taki wyjazd?

Źródło: Fly4free

loader

Logo radiozet Dzieje się