,

Pokojówka zdradza, które rzeczy w hotelach nie są czyszczone. To wideo na TikToku widziano 900 tys. razy

21.01.2022 12:19

Elliana Madrid, która zajmowała się sprzątaniem hotelowych pokojów, nagrała wideo obnażające prawdę o czystości w takich obiektach noclegowych. Kobieta zamieściła na TikToku materiał, w którym pokazuje, jakie miejsca w pomieszczeniach nie są czyszczone. "Już zawsze będę zabierać ze sobą własną poduszkę i koc" - piszą w komentarzach internauci.

Sprzątanie pokoju hotelowego
fot. Shutterstock

Większość z nas podczas planowania wakacji bierze pod uwagę nie tylko miejsce pobytu, ale też opinie na temat hotelu, do którego się wybieramy. Interesują nas wrażenia dotyczące obsługi hotelowej, jakości śniadań, a także czystości miejsca, w którym będziemy nocować. Ten ostatni czynnik ma kluczowe znaczenie dla komfortu turystów. Nic więc dziwnego, że nagranie obnażające prawdę na temat tego, jak dba się hotelowe pokoje, zdobyło taką popularność.

Materiał nagrała i zamieściła na TikToku Elliana Madrid, która przez pewien czas pracowała jako pokojówka. Młoda kobieta zdradziła, które miejsca w pokojach nie są czyszczone. I przyprawiła tym samym internautów o dreszcze. Jej film obejrzano już ponad 900 tys. razy.

Zobacz także: Była pracownica hoteli apeluje, aby unikać śniadań kontynentalnych. "Nie jedz tego!"

Pokojówka zdradza, które rzeczy w hotelach nie są czyszczone. Jej nagranie na TikToku widziano ponad 900 tys. razy

Elliana Madrid do niedawna pracowała jako pokojówka. Kobieta postanowiła zdradzić, jak tak naprawdę wygląda sprzątanie pokojów hotelowych. Nagrała wideo o tym, czego nigdy nie kazano jej sprzątać w pomieszczeniach, w których następnie nocowali goście. Następnie zamieściła materiał na TikToku.

Była pracownica hotelu zdradziła, że nigdy nie czyściła poduszek, kołder, pokrowców na materace, ekspresów do kawy i narzut znajdujących się na łóżkach. Kobieta wyznała, że nigdy nie proszono jej o zadbanie o te przedmioty.

Nagranie dziewczyny błyskawicznie zdobyło popularność. Do tej pory obejrzano je ponad 900 tys. razy. Internauci są przerażeni tym, czego się od niej dowiedzieli.

Już zawsze będę zabierać ze sobą własną poduszkę i koc.
 
Żartujesz, prawda?
 
Jestem w szoku - piszą w komentarzach.

Część oglądających zaczęła zadawać tiktokerce pytania, czy na pewno poduszki i kołdry nie są czyszczone. Dziewczyna już w komentarzach odpowiedziała, że zmieniane są tylko poszewki, które się na nich znajdują. Pod wideo wypowiedziały się także inne kobiety, które pracują jako pokojówki. Przyznały Ellianie rację.

Kołdry są czyszczone bądź wymieniane tylko, jeśli ktoś nocuje w hotelu dłużej niż 7 nocy albo jeśli przedmiot ten wygląda na brudny - napisała jedna z nich.

Pewien internauta zadał też tiktokerce pytanie, czy nie boi się, że "wyleci" z pracy. Elliana od razu dodała, że przez takie praktyki sama zdążyła się zwolnić.

Co o tym sądzicie?

Źródło: TikTok

loader

Logo radiozet Dzieje się