Obserwuj w Google News

Quiz. Zagraj w „Milionerów” z geograficznymi pytaniami. Tylko 10/10 gwarantuje milion

1 min. czytania
Aktualizacja 27.11.2023
27.11.2023 09:56
Zareaguj Reakcja

„Milionerzy” to jeden z najpopularniejszych, teleturniejowych formatów. Uczestnicy mają szansę wykazać się w programie wiedzą z najróżniejszych kategorii, by w zamian wygrać pieniądze. Chcesz sprawdzić, jak poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi geografii i podróży? Rozwiąż nasz quiz.

"Milionerzy" zgadniesz te geograficzne pytania?
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. Albin Marciniak/East News, Mateusz Jagielski/East News

„Milionerzy” zaskoczyli już niejednego gracza. Przyszła kolej na ciebie! Wyobraź sobie, że siadasz na fotelu, ale na twojej drodze do wygrania wymarzonego miliona stają pytania związane z polską i światową geografią. Niestety, nie przysługuje ci już żadne koło ratunkowe, więc musisz radzić sobie na własną rękę.

Sprawdź, jaką kwotę udałoby ci się wygrać – jeżeli twój końcowy rezultat wyniesie 100% (10/10 poprawnych odpowiedzi), geograficzne zagadki nie mają przed tobą tajemnic, a twoja nagroda to milion!

„Milionerzy” kontra wiedza geograficzna: rozwiąż nasz quiz

Geografia to wyjątkowo ciekawa dziedzina, której zgłębianie powinno zainteresować przede wszystkim wielbicieli podróży. Odkrywanie nowych miejsc to twoja pasja? W drodze czujesz się w pełni sobą? Rozwiąż nasz quiz oparty na konwencji znanej z programu „Milionerzy” i sprawdź, czy geografia faktycznie jest twoją najsilniejszą stroną.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap

logo Tu się dzieje